CULEMBORG – Op sportpark ’t Fazantenkamp in Maarssenbroek vond onlangs de wedstrijd tussen OSM ’75 en Focus ’07 plaats. Het duel trok veel belangstelling, mede door de deelname van Wesley Sneijder, wat de wedstrijd een bijzonder karakter gaf.
Voor de ploeg uit Culemborg was het een wedstrijd waarin inzet en beleving centraal stonden. Vanaf het begin werd er met veel energie gespeeld en probeerde Focus ’07 goed georganiseerd weerstand te bieden aan het spel van OSM ’75. In verschillende fases van de wedstrijd wisten beide teams kansen te creëren, waarbij het tempo regelmatig hoog lag.
Gedurende de tweede helft ontstond er meer ruimte op het veld en kreeg de wedstrijd een opener karakter. OSM ’75 wist hier uiteindelijk beter van te profiteren, terwijl Focus ’07 bleef zoeken naar mogelijkheden om terug te komen in de wedstrijd. Een gelijkmaker bleef echter uit waardoor Focus met lege handen naar huis ging.
Ondanks het uiteindelijke resultaat kan de ploeg uit Culemborg terugkijken op een leerzame en bijzondere ervaring. De wedstrijd werd niet alleen gekenmerkt door het sportieve aspect, maar ook door de unieke sfeer en de kans om zich te meten in een duel dat voor velen binnen de club speciaal was.
Bekijk hieronder de reportage waar verslaggever Kay Prins op bezoek gaat bij Focus’07 voorzitter Giel Smits en hoofdtrainer Niels Bosch