Houten

Selecteer Pagina

Jubileumeditie Vlinderloop trekt recordaantal bezoekers

Jubileumeditie Vlinderloop trekt recordaantal bezoekers

 

Zaterdag 13 september was de dag van de 300e editie van de Vlinderloop. De meest-bezochte hardloopwedstrijd van Houten trok tijdens deze jubileumeditie 215 deelnemers aan, dit betekende een nieuw record deelnemersaantal voor de Loopgroep Houten.

De 300e editie van de Run2Day Vlinderloop is een mooie mijlpaal voor de Loopgroep Houten, en dat werd speciaal gevierd. Niet alleen was er een recordaantal deelnemers, ook werden er speciale shirts gemaakt, AA-flesjes na afloop uitgedeeld en er was een feestelijke sfeer met versiering en muziek.

Dat er nu bij de 300e editie een nieuw recordaantal deelnemers is gehaald, is een mijlpaal die de Loopgroep Houten niet snel vergeet. ‘We zijn er erg trots op en zijn er lang mee bezig geweest om te maken wat het is’, vertelt Maxime van der Ven (30), lid van de Loopgroep Houten. ‘Het zijn de mensen die het mooi maken en die elk jaar terugkomen’. De toekomst van de Vlinderloop ziet er in ieder geval goed uit. Maxime vertelt dat ze vooral zo door willen gaan en dat de 300e editie voor meer bekendheid heeft gezorgd. De volgende Vlinderloop staat gepland op Zaterdag 11 Oktober 2025 en er wordt natuurlijk gehoopt op een evenaring van het aantal deelnemers.

 

Meer willen horen over dit onderwerp? Luister naar het interview met Frank van de Loopgroep Houten.

 

 

 

 

Over de auteur