Mini Docu: Our seas

Mini Docu: Our seas

Elliot met schets

Artgang is een creatieve community voor neurodiverse en queer makers. Elk jaar organiseren ze een expositie vol beeldende kunst, performance en persoonlijke verhalen.

De 18-jarige Elliot doet dit jaar voor het eerst mee. Een spannend moment – en uitdagender dan vooraf gedacht. Toch besluit die door te zetten.

In deze mini-docu zie je hoe Elliot zich voorbereidt op diens allereerste expositie, welke obstakels die onderweg tegenkomt, en hoe die daarmee omgaat.

Over de auteur

Floortje Appel

Toen ik 4 jaar was stapte ik lukraak op vreemdelingen af, om te vragen of ze mijn leeftijd wilde raden. Nadat ze niet geloofden dat ik één jaar was, onthulde ik dat ik op schrikkeldag was geboren. Nu Dertien jaar later ben ik nog steeds spontaan, dit helpt mee aan mijn journalistieke opleiding, deze opleiding volg ik aan de hogeschool Utrecht. Zeventien jaar geleden hebben mijn ouders mij de naam Floortje Appel gegeven, hoewel dat een mooie naam is, vind ik het leuk om bij de naam Raven genoemd te worden.