Stichtse Vecht

Selecteer Pagina

Maarssen Beleeft: Het begin van het evenementenseizoen

Maarssen Beleeft: Het begin van het evenementenseizoen

Foto ter illustratie. Foto: Julia Fuchs

MAARSSEN-DORP – Wat begon als een idee om Maarssen bij elkaar te brengen en lokale bedrijven in het zonnetje te zetten is uitgegroeid tot een jaarlijks evenement voor de Maarssenaren. Zaterdag 27 september zal de markt plaats vinden van 10.00 tot 17.00 uur


In totaal zijn er zeventig kramen verspreid over het Maarssen-Dorp waar alle leeftijden welkom zijn. Zo zal de MixieBand te zien zijn die verschillende genres zal laten horen door de straten en een imkerworkshop waarbij een demonstratie plaatsvindt maar ook honing gekocht kan worden evenals zijn er activiteiten voor kinderen. De terrassen en horeca zullen ook open zijn, parkeren en toegang is geheel gratis.

“Een gezellige najaarsmarkt” aldus Roy Smulders, filiaalmanager van Slijterij W. van Schaik. Hij spreekt zich positief uit over het evenement: “Ik zal mijn vrouw even vragen om de zaak over te nemen zodat ik zelf een kijkje kan nemen.” En dat doen veel bewoners, Maarssen Beleeft is één van de grootste evenementen in Maarssen en de aftrapper van het evenementenseizoen.

Naast alle activiteiten die mensen kunnen beleven draait Maarssen Beleeft ook om de inzet van de lokale ondernemers. We spraken met de organisator van de markt, tevens ook eigenaar van kledingwinkel ‘NatasFashion’. In dit interview vertelt zij over de deelnemers en wat verandert is in vergelijking met vorig jaar.

Audio: Marijn Sorgdrager

 

Over de auteur