SvJ media

Selecteer Pagina

Presentatoren blikken terug op een jaar lang Het Bonusprogramma

Presentatoren blikken terug op een jaar lang Het Bonusprogramma

Screenshot

Presentatoren blikken terug op een jaar lang Het Bonusprogramma

door | 19 06 2024, 14:06 | Kijk eens!

Samen met de presentatoren van Het Bonusprogramma blikken we terug op het afgelopen jaar. Wat waren hun opvallendste, gekste en favoriete momenten? 

Het afgelopen jaar hebben Ids, Matthew, Justine en Fien het genoegen gehad om Het Bonusprogramma te presenteren. Deze wekelijkse talkshow wordt voor en door journalistiekstudenten gemaakt. Hierin nodigen ze mediamakers en journalisten uit, zoals Tim Hofman, Wilfred Genee en Simone Weimans.

Ben je ook benieuwd wie de nieuwe Bonuspresentatoren van volgend jaar zijn? Lees dat hier.

Over de auteur

Amber Weeber

Hoi allemaal! Mijn naam is Amber Weeber, ik ben 18 jaar en journalist bij SvJ Media OnAir. Ik ben gepassioneerd door de journalistiek vanwege de kracht die het heeft om verhalen te vertellen en mensen samen te brengen. Mijn artikelen richten zich voornamelijk op lokale evenementen, menselijke interesseverhalen en de nieuwste ontwikkelingen in de samenleving.