SvJ media

Selecteer Pagina

Hoofdredacteur Eva Metselaar tipt het beste uit de Paduaan

Hoofdredacteur Eva Metselaar tipt het beste uit de Paduaan

Hoofdredacteur Eva Metselaar tipt het beste uit de Paduaan

De laatste Paduaan van dit schooljaar is gedrukt en vind je op de Heidelberglaan. De editie is anders dan dat je gewend bent. Hoofdredacteur Eva Metselaar: ‘Het is een zomerboek met verhalen en puzzels zoals je die vroeger ook kocht van je favoriete magazine.’ Eva is trots op het resultaat en tipt drie rubrieken die je gelezen moet hebben. 

door | 20 06 2024, 13:06 | SvJ nieuw(s)

Het zomerboek van de Paduaan  Foto: Wessel in den Bosch

Tip 1 – Het coverinterview 

‘Ik vind het altijd bijzonder als we weer een BN’er voor het coververhaal weten te strikken. Deze editie staat presentator Klaas van Kruistem op de voorpagina. Hij maakt het programma Klaas kan Alles. Wat ik het mooiste vind aan dit interview is dat Klaas toegeeft dat het programma beter ‘Klaas probeert alles’ had kunnen heten. Want hij is ook wel eens bang tijdens de opnames en dat maakt de BN’er weer menselijk.’ 
 

Tip 2 – Pak je puzzelpen erbij 

‘’Door de puzzels voelt de Paduaan meer dan ooit als een echt magazine. We wilden wat nieuws proberen en ik denk dat dit goed is gelukt. Ik hoop dat studenten het boek ook echt gaan meenemen op vakantie.’  
 
 
Tip 3 – De Ultieme Zomer Bucketlist 

‘In de Ultieme Zomer Bucketlist staan hele originele dingen die je alleen of met je vrienden kan doen. Het zijn veertig avonturen voor acht weken. Denk bijvoorbeeld aan; bouwen een episch zandkasteel of organiseer een fake news-fotowedstrijd waarbij jij en je vrienden bizarre nieuwsberichten bedenken en uitbeelden.’ 

Over de auteur