Utrecht Zuid

Selecteer Pagina

“Toen heb ik toch de schaar opgepakt”

“Toen heb ik toch de schaar opgepakt”

Foto: Gerco Verboom

Zuid-West – Een kappersafspraak is tegenwoordig zo gemaakt, een kort appje of een formulier online invullen en je hebt een afspraak. Vroeger was dit wel anders, waarbij bellen of gewoon langskomen de enige mogelijkheden waren. Bij het honderd jarig bestaan van Kapperssalon Van der Vlist wordt er stil gestaan bij de veranderingen door de tijd, van kapsels van voor de oorlog tot aan punk kapsels in de jaren 80.
Voor dit jubileum spraken wij Raymond van der Vlist, hij is de derde generatie die in de zaak zit en verteld over de groei die de zaak doormaakte door de jaren heen.

In het onderstaande videoportret vertelt Raymond van der Vlist over de groei.

Over de auteur

Gerco Verboom

Gerco Verboom (2004) is eerstejaars student Journalistiek aan de Hogeschool Utrecht. Hij koos voor deze studie omdat het zoeken naar nieuws hem erg interesseert. Zijn ambitie is om later te werken in de sportjournalistiek. Gerco Verboom uit Moordrecht.